logo

INTERNET

Připojení k síti Internet
Pevné datové okruhy
Webhosting a housing
Registrace domén
Všeobecné podmínky
Tvorba WWW

IT služby

Správa Vaší sítě a počítačů

O nás


TELCEL, spol. s r.o. nabízí veškeré služby a poradenství v oblasti komunikací a počítačů.

Společnost vznikla v roce 1995 a již od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexních služeb uživatelům Internetu a nadstandardního servisu uživatelům výpočetní techniky. Naše společnost se zaměřuje nejen na "velké" klienty a konzumenty komunikačních služeb, ale i na malé společnosti, které optimálně využijí náš individuální přístup k řešení jednotlivých případů, který nám umožňuje navrhnout kombinaci řešení právě a jen pro Vás.

Našich služeb využívají i uživatelé a milovníci nových technologií v komunikacích. Naši odborníci se dobře orientují v podmínkách rychle se vyvíjejících komunikačních technologií, což nám umožňuje optimálně navrhnout systém řešení Vašich představ v oblasti informačních technologií.

Navrhneme Vám optimální řešení nejen technické, ale i finanční. Naší zásadou je, že vždy platí rovnice: cena musí být odpovídající výkonu.
Nikdo nechce platit více než musí a naopak za své peníze požaduje každý maximum.
To je to, co my umíme.

Součástí našich služeb je projekt, vlastní realizace a poté i nadstandardní servis. Naše rozsáhlé zkušenosti a špičková kvalita poskytovaných služeb jsou zárukou Vaší spokojenosti v oblasti komunikací.